poniedziałek, 15 listopada 2010

Metamorfoza MissPaula_

Moja trzecia metamorfoza,to metamorfoza dla MissPauli_ .

MAKIJAŻ:

Twarz masz ogólnie ładną,tylko ten nos nie pasuje.
Brwi i włosy pomalowałam na czarno,a na nie nałożyłam różową opaskę.Oczy maznęłam pogrubiającym tuszem do rzęs i czarną kredką do oczy w dole,a na górze białą.Użyłam lekko białego cieniu do powiek. Usta pomalowałam na różowo i dodałam błyszczyk.Finito!Mam nadzieję, że makijaż ci się podoba.

UBRANIE:

Nałożyłam ci czarne spodnie z KILLAH , które potraktowałam jako legginsy. Na nie włożyłam bufiastą spódniczkę z ARCHIWE .Połączyłam ją z czarną bluzką z Jecikami z KOHL'S. Zauważyłam, że na początku byłaś ubrana rockowo, więc pomyślałam, że przypadną ci do gustu czarne rękawice.(podarte na górze.)Włożyłam także dziwaczne buty z BISOU. Bluzkę i spódnicę połączyłam paskiem z (także) BISOU. Na głowę nałożyłam kokardę z siatką z PRETTY IN PINK (Hot Buys). Podoba ci się?



sobota, 6 listopada 2010

Metamorfoza kagome_chan8

Makijaż:


Dodałam Twojemu wyglądowi troche elegancji :) Zmieniłam fryzure i jej kolor, dodałam także kwiatki, które według mnie ładnie się komponują. Oczy pomalowałam czarnym tuszem pogrubiającym i wydłużającym, ciemno-fioletowym cieniem i granatową kredką do oczu. Usta pociągnęłam szminką bardziej pasującą do Twojej karnacji. I jak Ci się podoba?  


Ubiór:


Postawiłam na prześliczną sukienke z kolekcji DKNY oraz dopasowane do niej buty z tego samego sklepu. Jak dla mnie odrazu wyglądasz lepiej, niż w tej ponurej czerni :) 

wtorek, 2 listopada 2010

MisBlanka777 - Metamorfoza

Makijaż:


Masz piękne azjatyckie oczy w kolorze niebieskim. Pomalowałam je czarnym tuszem pogrubiającym, wewnętrzne kąciki białą kredką, a zewnętrzne czarną, powielki pomalowałam różnego rodzaju fioletowymi cieniami. Usta pociągnełam czerwoną szminką, a policzki ciemno-różowym różem. Zmieniłam też fryzure i dodałam opaskę :)


Ubiór: 


Ubrałam Ci zieloną marynarke, czarne podarte spodnie, szpilki w tym samym kolorze i bardzo ładną bluzkę (projektowaną w StarDesign). Mi się podoba, a Tobie? 
 

poniedziałek, 1 listopada 2010

Nabór do metamorfozytorek!!!

Ogłaszam wieeelki nabór.Oto wymagania:
-Ponad 2500 sp,
-Dobry gust,
-Min. 10 lat,

Nie trzeba być cg,czy gwiazdą catwalku... Musisz mieć po prostu eee... to coś...
frecia11

Dzień wszytskich świętych.


Dziś 1 listopada, czyli dzień wszystkich świętych.Odwiedzacie groby bliskich, czy siedzicie w domu?