Moja trzecia metamorfoza,to metamorfoza dla MissPauli_ .
MAKIJAŻ:
Brwi i włosy pomalowałam na czarno,a na nie nałożyłam różową opaskę.Oczy maznęłam pogrubiającym tuszem do rzęs i czarną kredką do oczy w dole,a na górze białą.Użyłam lekko białego cieniu do powiek. Usta pomalowałam na różowo i dodałam błyszczyk.Finito!Mam nadzieję, że makijaż ci się podoba.
UBRANIE:
Nałożyłam ci czarne spodnie z KILLAH , które potraktowałam jako legginsy. Na nie włożyłam bufiastą spódniczkę z ARCHIWE .Połączyłam ją z czarną bluzką z Jecikami z KOHL'S. Zauważyłam, że na początku byłaś ubrana rockowo, więc pomyślałam, że przypadną ci do gustu czarne rękawice.(podarte na górze.)Włożyłam także dziwaczne buty z BISOU. Bluzkę i spódnicę połączyłam paskiem z (także) BISOU. Na głowę nałożyłam kokardę z siatką z PRETTY IN PINK (Hot Buys). Podoba ci się?





