poniedziałek, 15 listopada 2010

Metamorfoza MissPaula_

Moja trzecia metamorfoza,to metamorfoza dla MissPauli_ .

MAKIJAŻ:

Twarz masz ogólnie ładną,tylko ten nos nie pasuje.
Brwi i włosy pomalowałam na czarno,a na nie nałożyłam różową opaskę.Oczy maznęłam pogrubiającym tuszem do rzęs i czarną kredką do oczy w dole,a na górze białą.Użyłam lekko białego cieniu do powiek. Usta pomalowałam na różowo i dodałam błyszczyk.Finito!Mam nadzieję, że makijaż ci się podoba.

UBRANIE:

Nałożyłam ci czarne spodnie z KILLAH , które potraktowałam jako legginsy. Na nie włożyłam bufiastą spódniczkę z ARCHIWE .Połączyłam ją z czarną bluzką z Jecikami z KOHL'S. Zauważyłam, że na początku byłaś ubrana rockowo, więc pomyślałam, że przypadną ci do gustu czarne rękawice.(podarte na górze.)Włożyłam także dziwaczne buty z BISOU. Bluzkę i spódnicę połączyłam paskiem z (także) BISOU. Na głowę nałożyłam kokardę z siatką z PRETTY IN PINK (Hot Buys). Podoba ci się?



sobota, 6 listopada 2010

Metamorfoza kagome_chan8

Makijaż:


Dodałam Twojemu wyglądowi troche elegancji :) Zmieniłam fryzure i jej kolor, dodałam także kwiatki, które według mnie ładnie się komponują. Oczy pomalowałam czarnym tuszem pogrubiającym i wydłużającym, ciemno-fioletowym cieniem i granatową kredką do oczu. Usta pociągnęłam szminką bardziej pasującą do Twojej karnacji. I jak Ci się podoba?  


Ubiór:


Postawiłam na prześliczną sukienke z kolekcji DKNY oraz dopasowane do niej buty z tego samego sklepu. Jak dla mnie odrazu wyglądasz lepiej, niż w tej ponurej czerni :) 

wtorek, 2 listopada 2010

MisBlanka777 - Metamorfoza

Makijaż:


Masz piękne azjatyckie oczy w kolorze niebieskim. Pomalowałam je czarnym tuszem pogrubiającym, wewnętrzne kąciki białą kredką, a zewnętrzne czarną, powielki pomalowałam różnego rodzaju fioletowymi cieniami. Usta pociągnełam czerwoną szminką, a policzki ciemno-różowym różem. Zmieniłam też fryzure i dodałam opaskę :)


Ubiór: 


Ubrałam Ci zieloną marynarke, czarne podarte spodnie, szpilki w tym samym kolorze i bardzo ładną bluzkę (projektowaną w StarDesign). Mi się podoba, a Tobie? 
 

poniedziałek, 1 listopada 2010

Nabór do metamorfozytorek!!!

Ogłaszam wieeelki nabór.Oto wymagania:
-Ponad 2500 sp,
-Dobry gust,
-Min. 10 lat,

Nie trzeba być cg,czy gwiazdą catwalku... Musisz mieć po prostu eee... to coś...
frecia11

Dzień wszytskich świętych.


Dziś 1 listopada, czyli dzień wszystkich świętych.Odwiedzacie groby bliskich, czy siedzicie w domu?

niedziela, 31 października 2010

Metamorfoza paula277

Moja druga matamorfoza dla pauli277 .

MAKJIAŻ:
Większą połowę oka zamalowałam czarną kredką do oczu,a konciki białą. Maznęłam oczy czarnym pogrubiajązym i wydłurzającym rzęsy cieniem, a potem część powieki pomalowałam cieniem borfo,a drugą część białym.Usta musnęłam beżową szminką i błyszczykiem.Potem wpięłam we włosy lilię (chyba) i gotowe!










UBRANIE:
Nałożyłam purpurowe rajstopy i spódnicę,potem bordową torebkę z OTTO.Pod kamizelką widnieje Hot Buys Lace Top z RIO,a na niej kamizelka z SONNY CHANS.Buty są z ANTIDOTE. Spódnica świetnie dostosowuję się do stroju.
















Happy Hallowen!

Z okazji Halloween, życzymy wam straasznych i obfitych cukierkami świąt.

Przygotowałam konkurs w którym można wygrać darmową reklamę na blogu i 8 sd.
Oto zasady:
1.Ubierz na Halloween 2 z tych 4 lalek:
http://www.stardoll.com/pl/dolls/716/Goth_Idoru.html
http://www.stardoll.com/pl/dolls/1053/Fallen_Angel.html
http://www.stardoll.com/pl/dolls/415/Lady_Punk.html
http://www.stardoll.com/pl/dolls/1051/Princess.html
2.Zapisz się do obserwatorów naszego bloga.
3.Wklej pod tym postem link do pracy.(np. z hostu TinyPic.com)
4.Czekaj na wyniki!!!

Wyniki jutro około 15.30 (może się zmienić)

Prace przesyłamy do jutra 11.30.
Ci którzy przesłali po tej godzinie,nie są brani pod uwagę.

Powodzenia!!!

-_-AnIa - metamorfoza

Makijaż:
 Najpierw zmieniłam troche proporcje Twojej twarzy, usta, nos i oczy przeciągnełam troche w dół, a brwi do góry. Jak widziesz zmieniłam Ci fryzure i jej kolor na kasztanowy brąz. Z makijażem było troche ciężko, bo masz niewiele kosmetyków. Oczy pomalowałam czarnym wydłużającym i pogrubiającym tuszem oraz czarną kredką (nie malowałam wewnętrznych kącików oczu, by nie wydawały się takie "ciężkie") Usta pociągnełam szminką i migotliwym błyszczykiem :)


Ubiór:
Masz przepiękną, zwiewną sukienke z firmy Chanel. Dodałam do niej buty ze sklepu Pretty in Pink w podobnym odcieniu. Niestety nie miałaś żadnej pasującej do tej kreacji torebki, toteż nie dawałam Ci żadnej, żeby nie zepsuć efektu ;) I jak? Mam nadzieje, że Ci się podoba/

Metamorfoza vanessa-ok

Moja pierwsza metamorfoza będzie dla vanessy-ok.

MAKIJAŻ:

Było trudno.Nie miałaś czerwonego cienia do powiek.Ale jakoś,jakoś sobie poradziłam.Oczy maznęłam eyelainerem szarym i białym cieniem,a szminki...Dwie. Malinową i na dolną wargę czerwoną.Potem musnęłam usta błyszczykiem i finito!Makijaż skończony.Wpięłam we włosy różę i przyczepiłam brązowy pieprzyk nad ustami.  Nie źle, co?









UBRANIE:

W szafie masz pełno pięknych i archwilanych ciuchów.Jednak wybrałam prostą spódnicę i bluzkę.Torba z DKNY i rajstopy w lamparci wzór.Naszyjnik jest z VOILE.Taki ładny,a za 1 sd?!Niemożliwe!Poznajecie styl marynarki?Tak,zgadliście. To z kolekcji Elle.Myślę, że strój jest ładny i nie zawalony ozdobami,tak jak niektórzy to robią.

Hej :)

Nazywam się Eliza i mam 15 lat. Uwielbiam słuchać muzyki, tańczyć i śpiewać, oczywiście lubie także Stardoll. Interesuje się modą, japonistyką, zjawiskami paranormalnymi i fotografią. Ola zaprosiła mnie do współtworzenia tego oto bloga, więc jestem :) Mój nick na Stardoll to InaxD. Jeżeli ktoś chce metamorfoze to proszę się zgłaszać do mnie lub do Oli =^.^=

Ola-frecia11(Radzę przeczytać!!!)

Cześć. Nazywam się Ola i chodzę do 4 klasy. Mam psa o imieniu Nordi i fretkę,która wabi się Kuba.Nie jestem jedynaczką. Mam brata,nazywa się Emil. Założyłam ten blog,dlatego, że lubię modę i stardoll. Każdy kto by chciał ode mnie metamorfozę, niech zgłasza się na koncie frecia11.
Jeżeli przeczytałeś/aś tą krótką notkę, to znaczy, że będziesz przygotowany do różnych konkursów.
Ola/frecia11