niedziela, 31 października 2010

Hej :)

Nazywam się Eliza i mam 15 lat. Uwielbiam słuchać muzyki, tańczyć i śpiewać, oczywiście lubie także Stardoll. Interesuje się modą, japonistyką, zjawiskami paranormalnymi i fotografią. Ola zaprosiła mnie do współtworzenia tego oto bloga, więc jestem :) Mój nick na Stardoll to InaxD. Jeżeli ktoś chce metamorfoze to proszę się zgłaszać do mnie lub do Oli =^.^=

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz