niedziela, 31 października 2010

Happy Hallowen!

Z okazji Halloween, życzymy wam straasznych i obfitych cukierkami świąt.

Przygotowałam konkurs w którym można wygrać darmową reklamę na blogu i 8 sd.
Oto zasady:
1.Ubierz na Halloween 2 z tych 4 lalek:
http://www.stardoll.com/pl/dolls/716/Goth_Idoru.html
http://www.stardoll.com/pl/dolls/1053/Fallen_Angel.html
http://www.stardoll.com/pl/dolls/415/Lady_Punk.html
http://www.stardoll.com/pl/dolls/1051/Princess.html
2.Zapisz się do obserwatorów naszego bloga.
3.Wklej pod tym postem link do pracy.(np. z hostu TinyPic.com)
4.Czekaj na wyniki!!!

Wyniki jutro około 15.30 (może się zmienić)

Prace przesyłamy do jutra 11.30.
Ci którzy przesłali po tej godzinie,nie są brani pod uwagę.

Powodzenia!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz