niedziela, 31 października 2010

-_-AnIa - metamorfoza

Makijaż:
 Najpierw zmieniłam troche proporcje Twojej twarzy, usta, nos i oczy przeciągnełam troche w dół, a brwi do góry. Jak widziesz zmieniłam Ci fryzure i jej kolor na kasztanowy brąz. Z makijażem było troche ciężko, bo masz niewiele kosmetyków. Oczy pomalowałam czarnym wydłużającym i pogrubiającym tuszem oraz czarną kredką (nie malowałam wewnętrznych kącików oczu, by nie wydawały się takie "ciężkie") Usta pociągnełam szminką i migotliwym błyszczykiem :)


Ubiór:
Masz przepiękną, zwiewną sukienke z firmy Chanel. Dodałam do niej buty ze sklepu Pretty in Pink w podobnym odcieniu. Niestety nie miałaś żadnej pasującej do tej kreacji torebki, toteż nie dawałam Ci żadnej, żeby nie zepsuć efektu ;) I jak? Mam nadzieje, że Ci się podoba/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz