niedziela, 31 października 2010

Ola-frecia11(Radzę przeczytać!!!)

Cześć. Nazywam się Ola i chodzę do 4 klasy. Mam psa o imieniu Nordi i fretkę,która wabi się Kuba.Nie jestem jedynaczką. Mam brata,nazywa się Emil. Założyłam ten blog,dlatego, że lubię modę i stardoll. Każdy kto by chciał ode mnie metamorfozę, niech zgłasza się na koncie frecia11.
Jeżeli przeczytałeś/aś tą krótką notkę, to znaczy, że będziesz przygotowany do różnych konkursów.
Ola/frecia11

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz