niedziela, 31 października 2010

Metamorfoza paula277

Moja druga matamorfoza dla pauli277 .

MAKJIAŻ:
Większą połowę oka zamalowałam czarną kredką do oczu,a konciki białą. Maznęłam oczy czarnym pogrubiajązym i wydłurzającym rzęsy cieniem, a potem część powieki pomalowałam cieniem borfo,a drugą część białym.Usta musnęłam beżową szminką i błyszczykiem.Potem wpięłam we włosy lilię (chyba) i gotowe!










UBRANIE:
Nałożyłam purpurowe rajstopy i spódnicę,potem bordową torebkę z OTTO.Pod kamizelką widnieje Hot Buys Lace Top z RIO,a na niej kamizelka z SONNY CHANS.Buty są z ANTIDOTE. Spódnica świetnie dostosowuję się do stroju.
















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz