Makijaż:
Dodałam Twojemu wyglądowi troche elegancji :) Zmieniłam fryzure i jej kolor, dodałam także kwiatki, które według mnie ładnie się komponują. Oczy pomalowałam czarnym tuszem pogrubiającym i wydłużającym, ciemno-fioletowym cieniem i granatową kredką do oczu. Usta pociągnęłam szminką bardziej pasującą do Twojej karnacji. I jak Ci się podoba?
Ubiór:
Postawiłam na prześliczną sukienke z kolekcji DKNY oraz dopasowane do niej buty z tego samego sklepu. Jak dla mnie odrazu wyglądasz lepiej, niż w tej ponurej czerni :)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz