sobota, 6 listopada 2010

Metamorfoza kagome_chan8

Makijaż:


Dodałam Twojemu wyglądowi troche elegancji :) Zmieniłam fryzure i jej kolor, dodałam także kwiatki, które według mnie ładnie się komponują. Oczy pomalowałam czarnym tuszem pogrubiającym i wydłużającym, ciemno-fioletowym cieniem i granatową kredką do oczu. Usta pociągnęłam szminką bardziej pasującą do Twojej karnacji. I jak Ci się podoba?  


Ubiór:


Postawiłam na prześliczną sukienke z kolekcji DKNY oraz dopasowane do niej buty z tego samego sklepu. Jak dla mnie odrazu wyglądasz lepiej, niż w tej ponurej czerni :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz