Makijaż:
Masz piękne azjatyckie oczy w kolorze niebieskim. Pomalowałam je czarnym tuszem pogrubiającym, wewnętrzne kąciki białą kredką, a zewnętrzne czarną, powielki pomalowałam różnego rodzaju fioletowymi cieniami. Usta pociągnełam czerwoną szminką, a policzki ciemno-różowym różem. Zmieniłam też fryzure i dodałam opaskę :)
Ubiór:
Ubrałam Ci zieloną marynarke, czarne podarte spodnie, szpilki w tym samym kolorze i bardzo ładną bluzkę (projektowaną w StarDesign). Mi się podoba, a Tobie?


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz