poniedziałek, 1 listopada 2010

Nabór do metamorfozytorek!!!

Ogłaszam wieeelki nabór.Oto wymagania:
-Ponad 2500 sp,
-Dobry gust,
-Min. 10 lat,

Nie trzeba być cg,czy gwiazdą catwalku... Musisz mieć po prostu eee... to coś...
frecia11

2 komentarze: