Metamorfozy stardoll
Strony
Metamorfozy 4u
Linkownia
poniedziałek, 1 listopada 2010
Nabór do metamorfozytorek!!!
Ogłaszam wieeelki nabór.Oto wymagania:
-Ponad 2500 sp,
-Dobry gust,
-Min. 10 lat,
Nie trzeba być cg,czy gwiazdą catwalku...
Musisz mieć po prostu eee... to coś...
frecia11
2 komentarze:
ichigo
1 listopada 2010 04:02
A ja nie mam ponad 2500 sp. To wywalisz mnie? ;)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
frecia11
1 listopada 2010 11:27
Nieee...Ty jesteś w to dobra ;)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
A ja nie mam ponad 2500 sp. To wywalisz mnie? ;)
OdpowiedzUsuńNieee...Ty jesteś w to dobra ;)
OdpowiedzUsuń